تائید
فروش مسکونیآپارتمان250مترVIP/برج بین الملل/منطقه22چیتگر دریاچه کوهک

250مترVIP/برج بین الملل/منطقه22چیتگر دریاچه کوهک

2 سال پیش در تهران

متراژ
250
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
7٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬000٬000 تومان
طبقه
22
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
22
اولین وبزرگترین شهرک درغرب تهران با آینده ای مدرن و درخشان
منطقه22قطب گردشگری پایتخت
با حداقل سرمایه خانه د ار شوید
بازدید همه روزه با هماهنگی

✔️ 250مترVIP
✔️4خواب 2خواب مستر لوکس
✔️ 3پارکینگ اختصاصی
✔️20متر تراس
✔️ویو جنگل و دریاچه و..

✔️پلان زیبا با طر احی مدرن
✔️وام 800الی 1میلیارد ی بدون ضامن بدون سود
✔️*قرارداد محضری*
✔️*انتقال قدرالسهم و کدرهگیری کشوری*
✔️تراس بزرگ وقابل چیدمان
✔️مجهز به سیستم های هوشمندومقاوم در برابر زلزله 10ریشتری
✔️سازنده دکتر گودرزی

✔️دسترسی آسان به مراکز تفریحی رفاهی بزرگراه ها، مترو

✔️ امکانات پروژه:
✔️لابی مجلل ولابی من 2 4ساعته
✔️استخر سونا جکوزی ،فضای سبز
✔️روف گاردن 360درجه شیک و مدرن
✔️چشم ا نداز بینظیر
✔️سالن ور زشی ،بدنسازی
✔️کار واش اتوماتیک ،شوتینگ
✔️سالن ا جتماعا ت
✔️و دیگر امکانات یک برج مدرن

✔️ ✔️پاسخگویی 24ساعته 7روز هفته
✔️✔️بازد ید همه ر وزه

✔️کارگزار رسمی تعاونی انبوهساز : خانم احمدی

0 9 0 4 4 3 3 7 1 5 5.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

کارشناس رسمی تعاونی خانم احمدی

آژانس املاک دریاچه چیتگر افق بین الملل خرازی پدافند ارتش سهند

تنها دفتر فروش انبوه سازی مسکن در کشور

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *