تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا250متری، امامت، جلال

250متری، امامت، جلال

2 سال پیش در مشهد

متراژ
260
ساخت
1385
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
15٬970٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
63٬880٬000 تومان
متراژ زمین
250
بالکن
دارد
موردی بی نظیر برای ساخت و ساز و سکونت
250متری
تراکم زیاد گونه2
فروش فقط نقدی
قیمت قابل مذاکره
««موارد مشابه در منطقه»»

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

مشاور و همراه شما رمضان نیا