تائید
فروش مسکونیآپارتمان251متر زعفرانیه،ط6 تکواحدی نوساز

251متر زعفرانیه،ط6 تکواحدی نوساز

1 سال پیش در تهران

متراژ
251
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
75٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
300٬000٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
9
251 متر نوساز زعفرانیه
ویوی بدون مشرف و ابدی واقعی از هر2جهت شمال و جنوب با تراسهای قابل چیدمان و تماشای کوههای شمال تهران
نقشه و نور بسیار مهندسی ساز
پلان تفکیکی و اتاق خوابهای استاندارد
طبقه6
متریال درجه یک

✅️این واحد فقط نیاز به بازدید شما مشتری محترم دارد و هیچ نیازی به توضیحات و تبلیغات اضافه تر ندارد.

بنا به درخواست مالک محترم، از گذاشتن تصاویر واقعی ملک در برنامه دیوار معذوریم.