تائید
فروش مسکونیآپارتمان253 متر * 4 خواب * تهاتر با باغ ویلا و مسکونی

253 متر * 4 خواب * تهاتر با باغ ویلا و مسکونی

1 سال پیش در کرج

متراژ
253
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
25٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬790٬000 تومان
طبقه
1
با سلام خدمت همشهریان عزیز

■ 253 متر دوبلکس
■ دو خواب مستر
■ هر طبقه دارای آشپزخانه
■ آسانسور در واحد از طبقه پایین به بالا
■ 30 متر تراس مجزا
■ 2 پارکینگ
■ مشاعات فول شامل
- استخر
- سونا و جکوزی
- سالن اجتماعات
- سالن سینما
- جاده سلامت

● تهاتر تا 70 درصد با باغ ویلا سنددار تکمیل الباقی نقد
● تهاتر تا 90 درصد با مسکونی الباقی نقد

تماس بگیرید

■ غلامی ■