تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا254 متر ویلایی/ویو جنگل/مسکونی

254 متر ویلایی/ویو جنگل/مسکونی

2 هفته پیش در رستمکلا

متراژ
80
ساخت
قبل از 1370
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
254
قیمت کل
‏3,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏13,582,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
254 متر منزل مسکونی
روستا گرجی محله( مهد هنر و موسیقی)
بهشهر

خونه بافت قدیمی
سند تک برگ
دارای امتیاز آب_برق_گاز
امنیت منطقه فوق العاده بالا و محیط آرام .

موقعیت زمین سه نبش میباشد و با توجه به نزدیکی جنگل ، جهت ساخت و ساز، و سرمایه گذاری محشر میباشد.

فاصله تا جنگل 200 متر
تا دریا 15 دقیقه
و تا جاده اصلی تهران_شمال یک دقیقه.

فروش نقدی و امکان تهاتر با آپارتمان در بهشهر یا ساری هست.ما بالتفاوت پرداخت می شود.

**فقط عکس آخر هوش مصنوعی میباشد **