تائید
فروش مسکونیآپارتمان254متر ( اوج هنر معماری )

254متر ( اوج هنر معماری )

2 سال پیش در تهران

متراژ
254
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
88٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
350٬000٬000 تومان
طبقه
7
اثری مجلل و شاخص از آرشیتکت بین المللی

تراس قابل چیدمان و کاربردی

سازه ای ثبت شده در ibbi

گردآوری برترین متریال روز دنیا :

2لاین آسانسور fujitec ارتفاع 2.80
یراق آلات blum
فول فرنیش bosch
تا سیسات و چیلر ebara
شیرآلاتhansgrohe

3خواب مستر در ابعاد مناسب

مشاعات خاص و چشمگیر:

❕لابی مبله با ارتفاع سقف 6متر
❕❕روف گاردن دیزاین شده با انواع پوشش گیاهی
❕❕❕سالن gym مشرف به استخر
❕❕❕❕سالن اجتماعات مجلل با نور مستقیم
❕❕❕❕❕استخر سونا جکوزی

مشاور امور ملکی شما ( امید خزایی )