تائید
فروش مسکونیآپارتمان255 متر برج هرمزان چهار خوابه/ فروشنده

255 متر برج هرمزان چهار خوابه/ فروشنده

1 سال پیش در تهران

متراژ
255
ساخت
1371
اتاق
4
قیمت کل
53٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
207٬843٬000 تومان
طبقه
9
عرض ادب و احترام

✅مالک فروشنده واقعی
✅سند تک برگ بدون ریشه

255 متر چهار خوابه دوبلکس

املاک بزرگ خانه ایران VIP