تائید
فروش مسکونیآپارتمان255 متر تک واحد // کهرم // سندآماده

255 متر تک واحد // کهرم // سندآماده

2 سال پیش در ارومیه

متراژ
255
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
14٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬862٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
پکیج
★برای مشاور بهتر و مـوارد بیشـتر تماس بگرید★
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
لوکیشـن: کـهرم
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
✔ 3 اتاق برزگ و هر سه نورگیر
✔ بسیار خوش نقشه و تفکیکی
✔ کم واحـد و تـک واحد
✔ آشپزخانه جزیره و دارای بالکن قابل چیدمان
✔ بیسار لوکس و لابی مجلل (لوکستر از واحد هاس کلید نخورده)
✔ کف پارکت و کابینت های درجه 1 وارداتی ، نور مخفی و کناف کاری شده
✔ سالن بزرگ و نشیمن خصوصی
✔ پارکینگ بدون مزاحم (2 ماشین جا میشه)
✔ دو بالکن از دو سمت
✔ دارای وان جکوزی
✔اسند آماده و مکان گرفتن وام مسکن و قابلیت دادن رهن کامل (شرایط عالی برای سرمایه گذاری)
✔ برای اطلاعات بیشتر به شماره3495-388-0920در واتـسآپ پیام بدید
amlak_pelak_urmia
⇊★⇊ برای مشاوره بهتر به آدرس امـلاک⇊★⇊
⚡⚡خیابان آزادگان ، فلکه مولوی (املاک پلاک) مراجع کنید⚡⚡
amlak_pelak_urmia