تائید
فروش مسکونیآپارتمان255 متر فول کلاسیک دریکی از برج های منطقه

255 متر فول کلاسیک دریکی از برج های منطقه

2 سال پیش در تهران

متراژ
255
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
57٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
223٬529٬000 تومان
طبقه
7
255 متر فول امکانات
جز 100 سازه ی برتر
6000 متر سقف وافل
سه خواب یکی از خواب ها مستر
درب وکابینت برند کانزو
دو لاین اسانسور ایتالیایی
لابی مجلل با ارتفاع سقف 7 متر
سالن سینما
سالن جیم
فضای بیزنس لانژ برای ساکنین ساختمان
600 متر روف گاردن تجهیز شده توسط شرکت
دارای سه پارکینگ
ویو ابدی