تائید
فروش مسکونیآپارتمان257متر /سه جهت نور بدون مشرف/

257متر /سه جهت نور بدون مشرف/

1 سال پیش در تهران

متراژ
257
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
75٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
291٬828٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فروشنده ی واقعی‼️‼️
آفر جذاب اکازیون ایده آل سکونت و ویژه ی سرمایه گذاری‼️‼️

قابل مقایسه با متراژ های بزرگتر

❌️نکات بارز آپارتمان شامل 3 خواب رویال مستر، تراس چیدمانی، ویو مشرف به باغ، 3 پارکینگ سندی، ❌️

طرحی فاخر از برترین آرشیتکت کشور
بازسازی کامل از 0 تا 100 با بهره گیری از بالاترین سطح کیفیت در متریال
سالن وسیع و دلباز مشابه آکواریوم غرق در نور
3خواب رویال مستر ایده آل با نور مستقیم

مشاعات آبی فعال است
‼️‼️3 پارکینگ سندی‼️‼️

توضیحات شنیدنی دیگر ....

مشاور شما : شهریار