تائید
فروش مسکونیآپارتمان258 متر در ولنجک چشم انداز دره

258 متر در ولنجک چشم انداز دره

2 سال پیش در تهران

متراژ
258
ساخت
1398
اتاق
4
قیمت کل
65٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
251٬937٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
9
❌258متر در ولنجک 4 خواب❌
❌2خواب مستر❌

مسکن دیپلمات