تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه25مترمغازه پاخورقلقله 

25مترمغازه پاخورقلقله 

2 سال پیش در تهران

متراژ
25
ساخت
1387
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
3٬670٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
146٬800٬000 تومان
سند اداری
دارد
25متر
همکف بدون پله
بر 3/5
ارتفاع 3
سرویس بهداشتی
کولرگازی
آب
برق
گاز اختصاصی
دید عالی از میدان و بلوار
با 15 سال سابقه فعالیت توسط مالک
پاخور تضمینی قلقله
کرکره برقی
شیشه میرال
تابلو خور
سند تک برگ
جنب مراکز تجاری
پر تردد
مناسب سرمایه گذاری همراه با فعالیت یا اجاره
__
اندیشه فاز یک بلواردنیامالی
__

❌فروش برای مدت محدود❌