تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه26 متر مغازه قدرالسهم دار از زمین // شهریار وایین

26 متر مغازه قدرالسهم دار از زمین // شهریار وایین

2 سال پیش در شهریار

متراژ
26
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
2٬080٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
80٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
فقط تماس پاسخگو هستم

✅معاوضه با واحد آپارتمان✅
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهندس علیرضا حاجی پور

آژانس املاک مسکن7000