تائید
فروش مسکونیآپارتمان260متر 120متر قدرالسهم فول امکانات دیباجی منظریه

260متر 120متر قدرالسهم فول امکانات دیباجی منظریه

1 سال پیش در تهران

متراژ
260
ساخت
1380
اتاق
3
قیمت کل
31٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
121٬153٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
مشاور تخصصی منطقه سپهر سپهدار