تائید
فروش مسکونیآپارتمان260متر زعفرانیه+مشاعات هتلینگ+3جهت نور و ویو

260متر زعفرانیه+مشاعات هتلینگ+3جهت نور و ویو

1 سال پیش در تهران

متراژ
260
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
78٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
300٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
9
لوکیشن دنج و دیپلمات نشین برج باغ فاخر از آرشیتکت برند 〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
❗️ ▫️ پلان ژورنالی و بی همتا در منطقه
▫️ تمام نقاط نور مستقیم
▫️ ارتفاع سقف چشم گیر ️
⚜️کلکسیونی کامل از متریال های وارداتی⚜️
☑️ آشپز خانه فرنیش kuppersbusch
☑️ سنگ آشپزخانه black cosmic برزیل
☑️ 2 لاین آسانسور 18 نفره kohler آلمان
☑️ سیستم هوشمند berker آلمان
☑️ کاشی و سرامیک سرویس ها برند atlas concorde ایتالیا
☑️ اکسسوری سرویسها cielo دست ساز ایتالیا
☑️ شیرآلات hansgrohe و axor آلمان
☑️ کابینت ها شرکت مینیاتور
☑️ سینک ها Franke ایتالیا
☑️ سنگ کف اسلب sivec یونان
☑️ چیلرها شرکت hidros ایتالیا ➖ 6 طبقه مشاعات هتلینگ : ✔ استخرسوناجکوزی ، استخر کودک ، حمام ترکی ، اتاق نمک و ماساژ ✔ سالن بیلیارد ، سالن سینما ، کتابخانه ، واحد مانیتورینگ و مدیریت ✔سالن اجتماعات ، روف گاردن ، زمین مینی گلف ، 400 متر لابی و پارکینگ ❌⭕️ آفر ویژه و انحصاری جهت فروش ، فقط 1 واحد ⭕️❌
مشاور شما:خانم پرنیان