تائید
فروش مسکونیآپارتمان260متر ولیعصر / سند آماده / ویو ابدی

260متر ولیعصر / سند آماده / ویو ابدی

1 سال پیش در تبریز

متراژ
260
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
36٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
141٬923٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
9
✨️ آذر ملک ✨️

☑️ تمامی فایل های فروش در ولیعصر موجود میباشد

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️ 
✨️ موقعیت  جنوبی 
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
✨️سازنده بنام و قدیمی لوکس ساز در ولیعصر
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
✨️ سه خواب مستر دار ،نصبیات بی نظیر ، لابی دار
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
          

                 از آدرس تلفنی معذوریم
         
             
              〰️ کارشناس ارشد معماری 〰️
                        طراحی و اجرا
                    خرید و فروش ملک
                        مهندس علیپور