تائید
فروش مسکونیآپارتمان260متر/یاسر/هتلینگ/نوساز/شرایط پرداختی

260متر/یاسر/هتلینگ/نوساز/شرایط پرداختی

1 سال پیش در تهران

متراژ
260
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
80٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
307٬692٬000 تومان
طبقه
8
به نام خدایی که امضایش پای هر ارزویی است.

تاپ ترین لوکیشن نیاوران(یاسر)
جزو بنام ترین پروژه های حال حاضر منطقه
سازنده برند در منطقه و ایران
.
.
.
هتلینگ:
لابی با ارتفاع سقف 6 متر
12 خدمه 24 ساعته
روف گاردن با ویو 360 درجه
.
دارای واحد از 130 متر تا 260 متر
سند اماده انتقال
.
.
شرایط پرداخت(50٪ نقد) الباقی شرایط
.
.
برای دریافت اطلاعات و بازدید کافی است با بنده تماس بگیرید.
.
پژمان هستم مشاور امور ملکی سوپر لوکس در منطقه