تائید
فروش مسکونیآپارتمان265متر سه خواب/تک واحدی/ دو پارکینگ/فاز2

265متر سه خواب/تک واحدی/ دو پارکینگ/فاز2

1 سال پیش در کرج

متراژ
265
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
15٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
58٬490٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✔️واحد تخلیه - کلید نزد املاک
✔️عکس ها و توضیحات واقعی
✔️لوکیشن گوهردشت - فاز2 خیابان های بالا

نشیمن مجزا
30متر بالکن قابل چیدمان
واحد صفر تا صد نوسازی شده
پلان مهندسی خوش نقشه
دو پارکینگ سندی باکس
موقعیت سرمایه گذاری و سکونت
✔️فروش نقدی یا تهاتر با واحد در گوهردشت تا50درصد
✅سند رسمی تک آماده انتقال
————————————————————————
☎️جهت استعلام، مشاوره و بازدید تکاس بگیرید.