تائید
فروش مسکونیآپارتمان265متری/نقد وتهاتر/فول دیزاین

265متری/نقد وتهاتر/فول دیزاین

1 سال پیش در کرج

متراژ
265
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
21٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
79٬245٬000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✔️فروش و تهاتر واحد 265متری 3خوابه
✔️3خواب استاندارد +مسترروم
✔️سرایداری مقیم/لابی/پارتی روم و.....
✔️واقع در یکی از بهترین خیابان های عظیمیه
✔️دسترسی عالی
✔️پلان بی نقص بدون فضای پرت
✔️داخل واحد فول نوسازی شده
✔️استفاده از بهترین متریال روز
✔️بدون نیاز به هیچ هزینه ای
✔️دارای 2پارکینگ سندی باکس
✔️تهاتر با واحد فقط و فقط داخل عظیمیه
✔️قابل رهن به مبلغ حداقل 3میلیارد برای کسری بودجه
✔️فروشنده صددرصد واقعی
✔️توضیحات شنیدنی بیشتر تماس تلفنی.....

مشاور ملکی شما
جهت بازدید و هماهنگی
خانوم عسگری