تائید
فروش مسکونیآپارتمان270 متر 4 خواب اقدسیه کلستان شمالی

270 متر 4 خواب اقدسیه کلستان شمالی

2 سال پیش در تهران

متراژ
270
ساخت
1389
اتاق
4
قیمت کل
75٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
279٬629٬000 تومان
طبقه
9
با احترام املاک تماس نگیرد حتی برای کنجکاوی
فقط فقط شخص
270 متر 4 خوابه ساختمون بی نظیر
قیمت کارشناسی شده بهترین لوکیشن منطقه یک گلستان شمالی
ویو مشجر ابدی بدون هیچ مشرفی ( طبقه نهم )
فول مشاعات آبی
لابی لابی من 24 ساعته
سرایدار مقیم
مدیریت فوق العاده قوی
دو تراس کاربردی
دو انباری بزرگ
بهترین گزینه برای خرید نسبت به شرایط بازار
3 پارکینگ سندی بزرگ که حتی ماشین لندکروز هم داخلش براحتی جا میشود ♥️
سند تک برگ بدون ریشه
برای توضیحات بیشتر تماس بگیرید
کارشناس تخصصی منطقه یک و ساکن گلستان : کامران
بی تعارف تماس هر لحظه از شبانه روز