تائید
فروش مسکونیآپارتمان270 متر تک واحدی مینیمال بالکن 25 متری

270 متر تک واحدی مینیمال بالکن 25 متری

1 سال پیش در شیراز

متراژ
270
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
25٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
95٬185٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⏮️ شمالی جنوبی غرق در نور
⏮️ تک واحدی شخصی ساز
⏮️ نزدیک امکانات رفاهی ، کوچه عریض با دسترسی عالی
⏮️ ساکنین بینظیر
⏮️ آشپزخانه سرد و گرم
⏮️ تفکیک فضای عمومی و خصوصی
⏮️ بدون مشرف

✅ ملکی هستم | املاک دیوان
✅ صفحه اختصاصی املاک اینستاگرامinstagram
@shiraz_luxury.home
⏮️ خیابان معلم نبش کوچه 3