تائید
فروش مسکونیآپارتمان270متر / لاچکری در صیاد

270متر / لاچکری در صیاد

12 ماه پیش در وکیل‌آباد

متراژ
270
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
19٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬370٬000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅ فروش فوری یک واحد لوکس در صیاد

یک واحد دوبلکس خاص و کم نظیر برای سخت پسندان!
❇️دوبلکس 270 متری
نقشه فوق العاده بینظیر و کاملا مهندسی ساز
چهار خواب (مستر با کلوزت) نورگیری بی نظیر از دو جهت

ویژگی های واحد :
• آشپزخانه مدرن با جزیره وسط و نور طبیعی
• تراس وسیع و کاربردی با ظرفیت چیدمان
• کف سنگ اسلب
• سقف کناف با نورپردازی حرفه ای

مشاور شما : عندلیب
«« املاک نوین - صیاد 13 »»
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک نوین صیاد 13