تائید
فروش مسکونیآپارتمان270مترنوسازتکواحدی،خاص وتکرارنشدنی،ویوابدی سبز

270مترنوسازتکواحدی،خاص وتکرارنشدنی،ویوابدی سبز

2 سال پیش در تهران

متراژ
270
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
94٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
350٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
8
⚜️⚜️گروه مشاورین املاک شاهان⚜️⚜️
فرشته - فروش واحد 270 متری

✅سازنده معتبر،آرشیتکت برند
⚜️فرشته، سازه مدرن و بی نقص برفراز ابرها
✅ با امکانات هتلینگ
✅طبقات بالا با ویو ابدی و دید سبز
✅ورودی شاهانه
✅300متر لابی به ارتفاع تاج ورودی ٩ متر
✅ سالن اجتماعات فرنیش و مجهز به سیستم صوتی و هوشمند
✅مجموعه آبی کامل ،سالن نشیمن در آب،سالن ورزشی مجهز
✅اتاق بیلیارد
✅اتاق بازی کودکان
✅سالن سینما
✅روفگاردن بینظیر تابستانه و زمستانه
✅پارکینگ ها به صورت box
✅سرمایش و گرمایش چیلر
✅ آسانسور

✅لوکیشن بینظیر و دسترسی آسان به تمام اتوبان ها
✅آشپزخانه دلنشین با طراحی بینظیر
✅تراس قابل چیدمان
✅پنجره های Thermal break برند آلمانی
✅لاندری
✅خواب ها نور جنوب
✅tvroom مجزا
✅سرویس ها با طراحی مدرن تمام سنگ وارداتی
✅کف سنگ اسلب 2در2
✅کلیدو پریز اشنایدر آلمان
✅شیرالات hanse grohe
✅کابینت انزو
✅آشپزخانه فول فرنیش miele
✅ارتفاع سقف٤ متر
  بازدید=خرید
⚜️کارشناس و مشاور امور ملکی:آریا
***********
⚜️⚜️گروه مشاورین املاک شاهان⚜️⚜️