تائید
فروش مسکونیآپارتمان271 متر مدرن - ویو ابدی - 3 پارکینگ سندی

271 متر مدرن - ویو ابدی - 3 پارکینگ سندی

1 سال پیش در تهران

متراژ
271
ساخت
1399
اتاق
4
قیمت کل
94٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
346٬863٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
10
ولنجک - ساسان
مجموعه ای مدرن
تکواحدی با مشاعات هتلینگ
لابی مجلل با دیزاین اروپایی
3 شیفت لابی من با تیم خدمات مقیم
2 لاین آسانسور
پلان ایده ال یکدست
تمام قسمت ها دارای نور مستقیم
تراس قابل چیدمان با چشم انداز ابدی پایتخت
خواب ها با چشم انداز بدون مشرف کوهستان
3 پارکینگ سندی
داخل واحد بسیار تمیز مشابه کلید نخورده
سند 100٪ شخصی به شرط استعلام
کارگزار امور ملکی شما : خانم دیبا