تائید
فروش مسکونیآپارتمان274متر/ چهارخواب/فول مشاعات آبی/تک واحد/2پارکینگ

274متر/ چهارخواب/فول مشاعات آبی/تک واحد/2پارکینگ

2 سال پیش در تهران

متراژ
274
ساخت
1396
اتاق
4
قیمت کل
51٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
186٬131٬000 تومان
طبقه
3
❌20درصد زیر قیمت منطقه❌
✅274متر/چهارخواب/سوییت مجزا
✅پلان تفکیکی
✅تک واحدی
✅تراس وسیع و چیدمانی
✅2پارکینگ باکس
✅استخر وسونا و جکوزی فعال
✅لابی مجلل و مبله
✅سرایداری مقیم
✅روف چهار فصل
✅تاپ لوکیشن