تائید
فروش مسکونیآپارتمان275 متر /تک واحدی/ محله اعیان نشین

275 متر /تک واحدی/ محله اعیان نشین

2 سال پیش در تهران

متراژ
275
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
44٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
160٬000٬000 تومان
طبقه
1
⚜️Apadana Real Estate Agancy ⚜️
کارگزاری املاک و مستغلات آپادانا

⚜️مشاوره صادقانه از ما
انتخابی هوشمندانه از شما

⚜️ابر سازه هوشمند سلطنتی⚜️

⚜️275 متر بنای مفید لاکچری

⚜️قابل تهاتر

⬅️برای مشاهده فایل های بیشتر تماس بگیرید.

✔️کارشناس تخصصی منطقه 22
✔️خانم حسینی

آدرس دفتر: بلوار کاج زینعلی نبش سروستان هشتم املاک آپادانا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک آپادانا

اعتماد شما اعتبار ما، و اعتبار ما سرمایه شماست