تائید
فروش مسکونیآپارتمان275 متر/فول مشاعات/برندترین سازه نیاوران یاسر

275 متر/فول مشاعات/برندترین سازه نیاوران یاسر

1 سال پیش در تهران

متراژ
275
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
113٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
410٬909٬000 تومان

⚜️⚜️⚜️
ورودی از لابی مبله و شیک(عکس ها بارگذاری شده)
لابی با ارتفاع سقف 8 متر
لابی من 24 ساعته
سرایداری مقیم
تاسیسات
⚜️⚜️⚜️
سالن اجتماعات بی نظیر
سالن جیم 300 متری
استخر سونا جکوزی
حمام ترکی
اتاق ماساژ
روف گاردن با ویو 360 درجه و بدون مشرف
سینما
⚜️⚜️⚜️
پنجره قدی در سر تا سر پذیرایی
نقشه تفکیکی
تراس 30 متری و بدون مشابه در منطقه
سه خواب سه خواب مستر
ارتفاع سقف 3/5 متر
⚜️⚜️⚜️
برای اطلاعات بیشتر کافی است با بنده تماس بگیرید

طاهری هستم مشاور امور ملکی سوپر لوکس در منطقه!
⚜️⚜️⚜️
**** **** ***
در صورت عدم پاسخگویی در واتساپ در خدمتتون هستم