ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
275متر/تک واحدی/فول دیزاین/پلان مهندسی و بی نقص
275متر/تک واحدی/فول دیزاین/پلان مهندسی و بی نقص
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
275
ساخت
1396
اتاق
4
قیمت کل
55٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
200٬000٬000 تومان
طبقه
4
❌20درصد زیر قیمت منطقه❌
✅275متر/چهار خواب/نور مستقیم آفتاب
✅پلان مهندسی و بی نقص
✅سالن یکدست پرده خور
✅فول فرنیش بوش
✅2پارکینگ سندی باکس
✅روف گاردن چهارفصل
✅استخر/سونا /جکوزی فعال
✅تراس وسیع و قابل چیدمانی
✅تک واحدی
✅لابی مبله
✅سرایداری مقیم
✅بهترین فرصت برای خرید و سرمایه گذاری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت