تائید
فروش مسکونیآپارتمان275متر// هوشمــند مدرن// ویو چشم نواز

275متر// هوشمــند مدرن// ویو چشم نواز

1 سال پیش در تهران

متراژ
275
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
88٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
320٬000٬000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️⚜️⚜️ مختص خاص پسندان⚜️⚜️⚜️

275متر 3خواب مستر رویال
3پارکینگ سندی
✅سازنده سرشناس منطقه با سابقه ای درخشان ساختمانی مدرن با معماری خاص

✔️پلان تفکیک شده و ایده آل برای هر نوع چیدمان
✔️تمامی نقاط واحد دارای نور مستقیم شمال و جنوب
✔️ارتفاع سقف واحد 3.5 متر
✔️خواب ها با ابعاد وسیع و چشم انداز خیره کننده کوهستان
✔️تراس وسیع و قابل چیدمان
✔️متریال تماما برند وارداتی
✔️نهایت دقت در ساخت
⭕️⭕️کامل ترین مجموعه مشاعات برای یک ساختمان شخصی و کم واحد⭕️⭕️
✅لابی ✅لابی من 3 شیفت ✅مجموعه آبی و ورزشی اجتماعات سینما
✅روف گاردن 4 فصل با پوشش گیاهی بالا

○جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید○
-----------------------------------------------------------------
فایلینگ اختصاصی و موارد مشابه متناسب با بودجه و سلیقه شما متقاضیان محترم