تائید
فروش مسکونیآپارتمان276 متر 4 خواب دوکله نور / فاز 2 اندیشه

276 متر 4 خواب دوکله نور / فاز 2 اندیشه

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
276
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
16٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬144٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
《هلدینگ املاک طسوج》

‍ ⭐⭐کارشناس امور ملکی شما : هوشنگی -----------------------------------------------------------------------
✅کد 418

✅فاز 2 اندیشه

✅276 متر
✅4 خواب

✅4 طبقه
✅تک واحدی
✅1خواب مستر
✅کلوزت روم
✅کناف و نورپردازی
✅پکیج
✅سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت
✅بالکن قابل چیدمان
✅ نمای لوکس

✅روف گاردن
✅2 پارکینگ سندی

✅قیمت نقدی 16/600

✅ قابل تهاتر

☎️جهت اطلاع از فایلهای مشابه تماس بگیرید

☎️مشاور شما: هوشنگی
==================================
✔✔برای هر بودجه شما پیشنهادی داریم

✔✔فروش ملک شما به قیمت کارشناسی در یک هفته
✔✔دارای جواز کسب/کدرهگیری/شناسه صنفی

✔✔ساعات پاسخگویی :10 الی 21 حتی روز های تعطیل
ادرس:فاز 2 اندیشه شهرک راه آه مهستان (گلستان) 8