تائید
فروش مسکونیآپارتمان276متر ولیعصر هتل مرمر

276متر ولیعصر هتل مرمر

2 سال پیش در تبریز

متراژ
276
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
13٬524٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬000٬000 تومان
طبقه
1
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️ املاک وکیل ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

تقاطع رضانژاد به سمت باغشمال جدید املاک وکیل

⚜️با یک تماس ملکتون رو بفروشین و اجاره بدین⚜️
✅276متر
✅جنوبی
✅سه خوابه
✅اتاق مستردار
✅در بهترین کوی
✅نگهبانی 24ساعته
✅صفر کلیدنخورده
✅روشنایی عالی
✅استفاده از بهترین متریال روز
✅پارکینگ اضافی
✅قابل معاوضه باواحدکوچک وحیاط کلنگی
✅کارشناس منطقه باباجانی
✅️مورد های ملکی خود را به ما بسپارید با کارشناسی رایگان منطقه ✅️✅️

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️ املاک وکیل ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

♧مورد های مشابه بسیاری موجوده رهن اجاره فروش تماس بگیرین ♧

✅️کارهای ملکی خود را به ما بسپارید✅️

ادرس دفتر :تقاطع رضانژاد به سمت باغشمال جدید املاک وکیل