تائید
فروش مسکونیآپارتمان280 متر 4 خوابه تاپ لوکیشن میرداماد

280 متر 4 خوابه تاپ لوکیشن میرداماد

1 سال پیش در تهران

متراژ
280
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
78٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
280٬178٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
« درود و احترام »

به نظر شما یک آپارتمان خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشه ؟

1️⃣✅ نقشه عالی و بدون پرتی
2️⃣✅نور مستقیم جنوب
3️⃣✅ لوکیشن عالی ، تاپ ، مشجر، عریض ، دنج و کم تردد
4️⃣✅ اسکلت مقاوم و متریال لوکس درجه یک و برند
5️⃣✅ ویو عالی و بدون مشرف
6️⃣✅ امکانات کامل و مشاعات فول و لوکس
7️⃣✅ و در آخر قیمت مناسب و بروز

با اطمینان میگیم که این
فایل تمام این ویژگی هارو داره .

☎️ فقط کافیه یک تماس با ما بگیرید .

⏳ پس زمان رو از دست ندید .

از ساعت 8 صبح تا ساعت 12 شب پاسخگوی شما هستم.

من مشاور شما : نوری هستم .