تائید
فروش مسکونیآپارتمان280 متر تک واحدی شهرک راه آهن/تهاتر

280 متر تک واحدی شهرک راه آهن/تهاتر

2 سال پیش در تهران

متراژ
280
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
46٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
166٬071٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
باسلام احترام

❇️تهاتر با کلنگی مناطق 1تا 5 و 22❇️

⚜️280 متر
⚜️تک واحدی
⚜️زمین 500 متری
⚜️ملک شمالی
⚜️سند تک برگ
⚜️سنگ کف اسلب
⚜️کابینت آکس چوب
⚜️داکت اسپیلت برند AUXترکیه
⚜️ارتفاع سقف 3/80
⚜️3خواب بزرگ هر 3 خواب مستر
⚜️12 متر پاسیو اختصاصی مسقف و باربیکیو
⚜️روف گاردن مجلل

✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅بابیش از 30 سال سابقه درخشان در منطقه22
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

❇️بورس فایلاهای 500،300،200 متری کلنگی
❇️زمین بزرگ و مشارکت و تهاتر

✴️قویترین فایلینگ منطقه 22✴️

✅مشاور امور ملکی شما قربان زاده
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک آپادانا

اعتماد شما اعتبار ما، و اعتبار ما سرمایه شماست