تائید
فروش مسکونیآپارتمان280 متر دروس کوچه پهن ودنج

280 متر دروس کوچه پهن ودنج

2 سال پیش در تهران

متراژ
280
ساخت
1385
اتاق
4
قیمت کل
49٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
175٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
بهترین و تکرار نشدنی ترین لوکیشین دروس

ساختمانی با مدیریت قوی که تمامی مشاعات بازسازی کامل شده

ورودی از حیاطی مشجر و لابی مجلل و باشکوه

سرایدار مقیم و لابی من تمام وقت

پلانی بینظیر و نقشه تفکیک (نشیمن خصوصی،پذیرایی مجزا)

اشپزخانه دلباز و بزرگ ،فرنیش کامل با بهترین متریال روز و سراسر کابینت شده

نورمستقیم افتاب از دو طرف همزمان (سالن،اتاق خواب ها و...)

دارای دو پارکینگ سندی بصورت باکس و امکان پارک خودروی سوم بصورت مزاحم خود

سند بدون ریشه اوقاف و بنیاد