تائید
فروش مسکونیآپارتمان280 متر،فرمانیه شرقی،چشم انداز ابدی

280 متر،فرمانیه شرقی،چشم انداز ابدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
280
ساخت
1388
اتاق
4
قیمت کل
51٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
183٬928٬000 تومان
طبقه
9
فرمانیه شرقی تاپ لوکیشن منطقه
280 متر 4خواب 2مستر
واحد شناور پر نور
چشم انداز سبز بی نظیر
پلان بی نظیر

ورودی از لابی و لابی من 24ساعته
2لاین آسانسور
مشاعات آبی استخر سونا جکوزی
سرایدار مقیم 24 ساعته
به قیمت رسیده
❌سند تک برگ شخصی بدون ریشه❌
------------------------------------------------------------------------------
برای ارائه اطلاعات بیشتر و دریافت شرایط خرید شما ،در 24 ساعت شبانه روز پاسخگو شما بزرگواران هستم.

مشاور و همراه شما :
لاسمی