تائید
فروش مسکونیآپارتمان280 متر / نئوکلاسیک

280 متر / نئوکلاسیک

1 سال پیش در مشهد

متراژ
280
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
26٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
92٬857٬000 تومان
طبقه
6
با احترام روحانی

سازه ای فاخر و مجلل
متریال درجه یک و لوکس
طراحی شده توسط معماران مطرح
با نقشه ای بدون پرتی و انحصاری

3 خواب + مستر
مطبخ با طراحی جدید
کابینت چوب درجه یک
پذیرایی دلباز و خوش نقشه

همکف تمام مشاعات
سونا و جکوزی / سالن اجتماعات و ورزشی / لابی و روف گاردن
ورودی مجلل و طراحی شده

موارد مشابه موجود است برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید