تائید
فروش مسکونیآپارتمان282 متر / ایلگلی ، شاهگلی ، سهند / کلید نخورده

282 متر / ایلگلی ، شاهگلی ، سهند / کلید نخورده

2 سال پیش در تبریز

متراژ
282
ساخت
1401
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
15٬510٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
‏»»»»»»»»»»»»»»آذر ملک AZRMELK««««««««««««««

(بهترین ها را از ما بخواهید)

282 متر/3 خوابه
صفر و کلید نخورده
طبقه 2 از 6
▪️سالن پرده خور، بدون حتی یک سانت فضای پرت

»»»»»»»اسماعیل مددی«««««««
آذر ملک: ولیعصر، فلکه بارنج، جنب بانک ملت، نبش کوچه خورشید، طبقه فوقانی اتوگالری لوتوس