تائید
فروش مسکونیآپارتمان283 متر، تک واحدی،

283 متر، تک واحدی،

1 سال پیش در تهران

متراژ
283
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
46٬695٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
165٬000٬000 تومان
طبقه
1
سلام و عرض ادب

(( یک بار معامله ، یک عمر لذت برنده شدن ))
⚜️⚜️ املاک نوروزی ⚜️⚜️

‼️ ابر سازه هوشمند سلطنتی ‼️

⚜️ 283 متر بنای مفید لاکچری
⚜️ 3خواب بسیار بزرگ با کلوزت ( همه خوابها مستر )
‼️کمد دیواری ،سر تا سر سینه دیوار

‼️ کد اگهی 4071 ‼️

⚜️ روف گاردن بسیار شیک و مجلل ( چمن سبز+ الاچیق+ فضای سبز )
⚜️ سیستم صوت و برق هوشمند
⚜️ لندری بزرگ مجهز
⚜️ کف و دیواره ها کلا سنگ اسلپ
⚜️شیر الات تماما برند توکار
⚜️اسانسور تا بام

❌ گرمایش از کف
⚜️ 3 پارکینگ سندی

(( امکان تهاتر با واحد کوچکتر ))

‼️‼️ تخفیف خوب سر قرار ‼️‼️

⚜️برای مشاهده موارد بیشتر از صفحه ما دیدن فرمایید
به ادرس ( نوروزی 22 )

⚜️ادرس دفتر : شهرک گلستان ، بلوار گلها ، نبش کوچه یاس ششم.