تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی284 متر حیاط دو نبش / بافت فرسوده / حافظ

284 متر حیاط دو نبش / بافت فرسوده / حافظ

1 سال پیش در تبریز

قیمت کل
9٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬802٬000 تومان
⚜املاک یــوردوم به روز ترین مرکز فروش ملک به صورت دپارتمانی در تبریز، با بیش از 70 کارشناس فعال⚜
‏‎مهندس تجربه کار کارشناس امور ملکی (حیاط و زمین)
____________________________________
✅ متراژ عرصه 285 متر
✅ جهت ساختمان : شمالی دو نبش
✅ گذر : 8 و 6 متری
✅ عرض ملک : 18 متر
✅ واقع در بافت فرسوده
✅ ابعاد عالی مناسب ساخت

⚜️آدرس : حافظ کوی منتظری کوچه سینا⚜️
____________________________________
✅فروش قطعه زمین و حیاط به قیمت کارشناسی و زیر قیمت منطقه ❌بدون واسطه❌
✅24 ساعته پاسخگوی شما هستیم
✅جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو بازدید
لطفا تماس بگیرید

آدرس دفتر :
چهارراه منصور ، خروجی خیابان مارالان
املاک یـوردوم