تائید
فروش مسکونیآپارتمان285 متری/ 4 خواب/سازمان

285 متری/ 4 خواب/سازمان

2 هفته پیش در سازمان برنامه جنوبی

متراژ
285
ساخت
1401
اتاق
4
قیمت کل
‏92,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏323,684,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا:
****فقط یک بازدید برای خرید کافیست****
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
//یک واحد سوپر لوکس 285 متری//
//تکواحدی مشاعات هتلینگ//
//3 پارکینگ سندی//
//انباری 20 متری//
املاک املاک املاک!!!!!!!!!!