تائید
فروش مسکونیآپارتمان285متر محمودیه برج باغ

285متر محمودیه برج باغ

2 سال پیش در تهران

متراژ
285
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
71٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
249٬122٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
285متر 4خواب مستر

لوکیشن خوب الهیه

20متر تراس بزرگ قابل چیدمان

منظره جنوب و همیشگی

پاگرد مجزا ، 2لاین آسانسور

ورودی حیاط سبز و آلاچیق

آشپزخانه فول فرنیش بوش

ورودی از حیاط بسیار شیک با لابی من سه شیفت

دو پارکینگ سندی کنار هم در بهترین موقعیت

آپارتمان هوشمند

سازنده با سابقه درخشان در منطقه 1

سالن اجتماعات

سالن ورزش و اتاق بازی کودک

روف گاردن چهار فصل

دید و نور 2 جهت

سند شخصی

نقشه تفکیکی

متریال وارداتی

سازنده برند منطقه 1

برای توضیحات و معرفیه فایلهای بیشتر لطفا با من تماس بگیرید☎️☎️☎️

امیر حاجی ولی

⚜️⚜️مسکن بزرگ دیپلمات زعفرانیه⚜️⚜️