تائید
فروش مسکونیآپارتمان285متر ویو ابدی 4خواب مشاعات هتلینگ برج هلیوس

285متر ویو ابدی 4خواب مشاعات هتلینگ برج هلیوس

1 سال پیش در تهران

متراژ
285
ساخت
1401
اتاق
4
قیمت کل
91٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
320٬000٬000 تومان
طبقه
9
برج های دوقلوی هلیوس

مشاعات هتلینگ ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
نوساز - کلید نخورده
✅285 متر
4 خواب ( 2 مستر )
⭐️تراس بزرگ و قابل چیدمان با ویو ابدی بدون مشرف
4 پارکینگ سندی
انباری
6 لاین آسانسور
1100 متر لابی مجلل با ارتفاع سقف 6 متر
رسپشن دائمی
دفتر مدیریت
دفتر پرسنل
سرایدار مقیم

6756 متر مربع متراژ زمین
52000 متر مربع متراژ بنا
تعداد طبقات : 20 طبقه ( 15 طبقه مسکونی + 5 طبقه مشاعات )

✅2600 متر مشاعات:
2 واحد سالن اجتماعات و پارتی روم -کافی شاپ-خشکشوئی-کتابخانه-سالن بازی کودکان-سالن میکاپ-سالن بیلیارد-سینما با تجهیزات کامل-استخر-سونا-جکوزی-مجموعه ورزشی با ارتفاع سقف 4/5 متر - جاده تندرستی - …
-قوی ترین و فول ترین سازه ی منطقه از سازنده بنام
-لوکیشن دنج و خلوت با بهترین دسترسی
-معماری خاص و بی نظیر با بهترین متریال
-غرق در نور
-410 واحد پارکینگ در 3 طبقه
-تاسیسات مرکزی با ارتفاع سقف 4/5 متر

جهت اطلاعات دقیق تر ، بازدید این واحد و موارد مشابه با ما در ارتباط باشید

املاک خانه ایران VIP
سعادت آباد ، نبش بلوار بهزاد شمالی ، مجتمع تجاری تندیس
مشاوره شما : اشکان رحمتی