تائید
فروش مسکونیآپارتمان288 متر تنکابن 3خواب 2 مستر با روف اختصاصی

288 متر تنکابن 3خواب 2 مستر با روف اختصاصی

1 هفته پیش در تنکابن

متراژ
288
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏72,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏250,000,000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
288 متر تنکابن 3 خواب 2 مستر
کریم اباد
تراس اختصاصی
نوساز
اسانسور اختصاصی
ویو بدون مشرف
طبقه7 با دید ابدی
خط 1 ساحل
متریال در حد منطقه 1 تهران
معاوضه با شمشک اپارتمان یا ویلا

اریامهر