تائید
فروش مسکونیآپارتمان288متر4خ/برج/ویو ابدی/فول مشاعات/برند3پ سعادت آباد

288متر4خ/برج/ویو ابدی/فول مشاعات/برند3پ سعادت آباد

2 سال پیش در تهران

متراژ
288
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
84٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
291٬666٬000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
15
♦️سلام بزرگوار

♦️ *285 متر *4 خوابه با 2 خواب مستر کینگ سایز رو به آفتاب غرق نور از (2 بر پنجره و ویوی ابدی تهران)

♦️(اولین ابر پروژه برند سعادت آباد با *6750 متر زمین) متریال درجه یک خارجی آرشیتکت و سازنده برند

♦️تراس قابل چیدمان آشپزخانه بزرگ + آشپزخانه کثیف. کف سنگ دهبید سوپر (شیر آلات هانس کروهه آلمان)

♦️*2000 متر لابی مبله مجلل باارتفاع 6 متر. 2 عدد سالن اجتماعات مجزا *500 متری با ارتفاع 6 متر

♦️مجموعه آبی بزرگ همراه با سونا استخر جکوزی سالن ماساژ و سرویس و رختکن

♦️تعداد 6 عدد آسانسور فوجی تک پک اصل برند باربر و نفربر بزرگ

♦️ کافی شاپ✔️ اتاق بیلیارد✔️کتابخانه✔️ اتاق بازی کودک ✔️خشکشویی✔️سالن میکاپ بانوان و مشاعات شنیدنی دیگر (خدمات هتلینگ) 3 شیفت لابی من+پرسنل خدماتی مقیم

♦️( *3 عدد پارکینگ سندی ) + پارکینگ میهمان

♦️مشاور پیگیر شما (حمید) (فایلهای مشابه موجود است)لطفا تماس بگیرید

♦️بازدید با هماهنگی.تماس از 9 صبح تا 11 شب حتی تعطیلات

♦️❗️پیامک و چت پاسخگو نیستیم