تائید
فروش مسکونیآپارتمان295 متر در الهیه چشم انداز شمال و جنوب

295 متر در الهیه چشم انداز شمال و جنوب

1 سال پیش در تهران

متراژ
295
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
88٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
298٬305٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
10
⚜️آپارتمان 295
⚜️3 خوابه ،سه خواب مستر
⚜️پلان کاربردی ،پذیرایی و اتاقها غرق در نور
⚜️آشپزخانه نیمه فرنیش
⚜️بالکن بزرگ و قابل چیدمان
⚜️کف سنگ ،نماسنگ
⚜️2 لاین آسانسور اختصاصی، پاگرد مجزا
⚜️3 پارکینگ سندی
⚜️ورودی و لابی مجلل
⚜️لابی من 24 ساعته
⚜️سالن اجتماعات، روف گاردن
⚜️سالن جیم
⚜️استخر سونا جکوزی فعال
⚜️متریال برند ،تاپ لوکیشن منطقه
⚜️حیاط مشجر ،خیابان آرام ،دسترسی آسان

مشاور شما: فتحی
مسکن دیپلمات