تائید
فروش مسکونیآپارتمان295متر3خواب فول مشاعات مدرن و هتلینگ شمال کاج

295متر3خواب فول مشاعات مدرن و هتلینگ شمال کاج

2 سال پیش در تهران

متراژ
295
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
95٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
322٬033٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
9
به نام او

واحدی بسیار زیبا و خوش نقشه در سازه ای برند و مدرن
برج باغی با طراحی بی نظیر
و با قیمتی استثنایی در لوکیشن دنج و خلوت شمال میدان کاج

295متر 3خواب (مستر)
پلان بی نظیر و استثننایی با پنجره های قدی و سرتاسر
ویوی محض و ابدی جنوب و شرق تهران
خواب های بزرگ و کینگ
پاگردهای مجزا با آسانسور و راه پله مجزا
مشاعات تماما برند و فعال
لابی و ورودی مدرن و با ارتفاع سقف 6متر
مبله با لابی من 24ساعته و سرایداری مقیم
استخر سونا جکوزی فعال
سالن ورزش و اجتماعات
سالن سینما و روف گاردن سبز و مشجر

مشاور امور ملکی: مسیح
املاک مادر