تائید
فروش مسکونیآپارتمان2خواب 121 متری نوساز شیک خواجه عطا

2خواب 121 متری نوساز شیک خواجه عطا

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
121
ساخت
1402
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬445٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬000٬000 تومان
تعداد کل طبقات
4
#فرصتی ایده آل برای سکونت و سرمایه گذاری

واحدی میخواهم تصور کنید 600،000،000 زیر قیمت است.

مزایا: 2خواب بزرگ و استاندارد(مستر دار)

⭐️سالن پذیرایی بزرگ و دلباز

⭐️پارکینگ اختصاصی

⭐️آشپز خانه تفکیک شده

⭐️متریال به روز

⭐️قیمت مناسب ✨️

آماده عقد قرار داد و تحویل آنی است.