تائید
فروش مسکونیآپارتمان2خواب/77 متری/سرمایه گذاری/دانشگاه/فقط 1 میلیارد

2خواب/77 متری/سرمایه گذاری/دانشگاه/فقط 1 میلیارد

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
77
ساخت
1389
قیمت کل
2٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬818٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
#فرصت استثنایی خرید!

فرصتی که می توانید با پول خانه 1 خوابه، یک خانه 2 خوابه در بهترین لوکیشین بندرعباس بخرید

+ مشخصات:
- 2 خواب استاندارد
- خوش نقشه
- 2 واحد در هر طبقه (خلوت)
- دکوراسیون کامل و کابینت نو
- کولر اسپیلت
- پارکینگ اختصاصی (سندی)

+ سند تک برگ و آماده دریافت 800 میلیون تومان وام
+ واحد تخلیه و آماده تحویل یا 600 میلیون تومان رهن
+ واحد تخلیه و آماده عقد قرارداد و تحویل آنی

+ آیا شما هم می خواهید در کمتر از 1 هفته خانه رویایی خود را بخرید؟
پس همین حالا تماس بگیرید

پاسخگویی 24 ساعته
مشاور شما: مجید آتش دهقان

⁦☀️⁩ نه ملک بخرید نه بفروشید! مگر بعد از مشورت با یک کارشناس کاربلد و حرفه ای⁦☀️⁩

⭐برند ما، اعتبار ماست. مشاورین املاک معین بهره مند⭐
آدرس: چهارراه پردیس، جنب نان گوهر

✨برای هرگونه مشاوره ملکی رایگان و سفارش کارشناسی قیمت، خرید ملک با شرایط خاص، فروش و تهاتر ملک، با من در ارتباط باشید✨