ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
2خوابِ کمیاب/خیابان کارگر فرد
2خوابِ کمیاب/خیابان کارگر فرد
1 سال پیش در لاهیجان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
112
ساخت
1394
قیمت کل
7٬280٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
اپارتمان 112 متری
خیابان کارگر/ دو واحدی
3 دقیقه پیاده تا استخر زیبا لاهیجان
غرق در نور / سالن پرده خور /فول بازسازی شده /دارای دو تراس⭐️
سالن قابل چیدمان کابینت ممبران
بیشترین بهره گیری از نور طبیعی خورشید ، پارکینگ بدون مزاحم، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی هر دوخواب کمد دیواری
آدرس دفترما ؛
خیابان شیخ زاهد دهم_املاک حرفه ای
علیرضاعلیزاده
❤برای اطلاعات بیشتر و فایل هایه مشابه با ما در ارتباط باشید
#amlak.lahijan_alizadeh
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت