تائید
فروش مسکونیآپارتمان2خواب،گلشهر،شقایق،نزدیک مترو

2خواب،گلشهر،شقایق،نزدیک مترو

2 سال پیش در کرج

متراژ
72
ساخت
1392
قیمت کل
1٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬305٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⚜️مشاورین املاک رویان⚜️

✅72متر
✅2خواب
✅نزدیک مراکز خرید
✅بر اصلی
✅پارکینگ
✅آسانسور
✅نزدیک مترو
✅بالکن 6 متری
✅سالن پرده خور
✅زمان پاسخگویی:
✔️9صبح الی 13
✔️16 الی 21

⚜️مشاور شما:محمد امین سپهری⚜️

✔️آدرس دفتر: گلشهر، گلزار غربی، اختر غربی، املاک رویان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین و مستغلات رویان

⭐خوشحالیم که در رسیدن به آرزوهایتان نقش داریم⭐